Laisvos darbo vietos

Dokumentai pateikiami asmeniškai adresu Vilniaus lopšelis-darželis „Voveraitė“, Jūratės g. 4 A Vilnius, siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu: rastine@voveraite.vilnius.lm.lt.

Išsami informacija apie skelbiamas atrankas teikiama tel.  (8 5)  234 3693.

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.
Dokumentai priimami kasdien nuo  9.00 iki 15.00 val.,

___________________________________________________________________________

Vilniaus l/d „Voveraitė“ skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo pedagogo  pareigoms užimti.

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogai ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai, pretenduojantys į pasirinktą pareigybę, privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. Gyvenimo aprašymą;

________________________________________________________________________________

Vilniaus l/d „Voveraitė“ skelbia atranką priešmokyklinio ugdymo pedagogo  pareigoms užimti.

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;