Sveikas Rudenėli

JAU PARUDAVO VISOS GĖLĖS,

IR VĖJAS SIAUČIA KAIP PAŠĖLĘS!

BET SPALIS MAN NUSIŠYPSOJO

IR NEMETĖ STAIGA PO KOJŲ

AUKSINĮ GRAŽŲ KLEVO LAPĄ,

IR PATS JISAI AUKSINIU TAPO.

Š.m. spalio 24 d. į rudens gėrybėmis bei spalvingais rudeniniais lapais pasipuošusią salę rinkosi vaikučiai. Jie taip pat buvo pasipuošę įvairiaspalvėmis karūnėlėmis: vaisių, daržovių ir miško gėrybių. Susirinkusius vaikučius pasitiko ir pasveikino meninio ugdymo pedagogė Laimutė, atkreipdama dėmesį koks nuostabus ir saulėtas Rudenėlis, kad žaidžiantys su aitvarais ir dainuojantys vaikai gali pradžiuginti visus. Atskubėjo Rudenėlis (auklėtoja Kristina) ir Vėjas (auklėtoja Rima), nešini pilnomis pintinėmis rudens gėrybių. Išklausę visų grupių prisistatymo Rudenėlis ir Vėjas pakvietė vaikus kartu pakeliauti „Rudenėlio takeliu“. Rudenėlis ir Vėjas džiaugėsi puikiu ir saulėtu rudeniu. Vaikams pristatė sodo ir daržo gėrybes, nepamiršdami priminti, kad jos labai naudingos vaikams. Išradingos estafetės, mįslės ir užduotėlės vertė vaikus pasukti galveles. Netrūko žaidimų, dainelių ir eilėraštukų apie rudenį, grybus, daržoves, vaisius. Linksmasis Rudenėlis ir Vėjas sukosi ratelyje kartu su vaikais ir jų pedagogėmis. Šventės pabaigoje, pasidžiaugę vaikų žiniomis, gebėjimu linksmintis, padėkoję visiems, kad taip aktyviai dalyvavo rudens gėrybių parodėlėje, Rudenėlis ir Vėjas apdovanojo vaikus rudens gėrybėmis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigita Čelnaitė padėkojo visiems už šventę, vaikučiai su pedagogėmis pasidžiaugę ir psigėrėję darbelių iš rudens gėrybių eksponatais, nuskubėjo į grupes vaišintis Rudenėlio bei Vėjo dovanotomis rudens gėrybėmis.

Auklėtoja metodininkė Angelina Zelionkienė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA